Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Pokud budete náš web používat i nadále, vyjádříte tím svůj souhlas s našimi zásadami týkajícími se souborů cookie. Další informace
 
Vize a mise
 

"Inspirujeme lidi k bohatšímu životu, k objevování a k naplňování jejich vlastního potenciálu. 
Přispíváme k odstranění novodobé negramotnosti - neznalosti jazyků s využitím přirozených schopností člověka."

O společnosti

Společnost Archimedes Inspiration a.s. vznikla v roce 2010 a od té doby zaměřuje své přímé investice do moderního a pokrokového vzdělávání. Věříme, že současná doba nabízí neuvěřitelné příležitosti, jak celou oblast vzdělávání a školství pozvednout, neboť za poslední roky se objevilo velké množství nových poznatků v oblasti lidského mozku a myšlení. Byly vyvinuty mobilní technologie, které umožňují mít „učitele" doslova s sebou v kapse, a to v plné multimediální podobě. Díky internetu je možné se dostat k velkému množství informací. Nikdy v historii taková příležitost nebyla. 

Vytvořili jsme velmi pokrokovou jazykovou školu Stories, která v duchu výše zmíněného přístupu pracuje s našimi klienty při studiu cizích jazyků. Škola se úspěšně rozvíjí a my jsme díky zkušenostem při práci s našimi klienty vytvořili další nový produkt. 

Tímto produktem je aplikace Movies - umožňuje zábavnou výuku jazyků z filmů. Student díky naší aplikaci velmi rychle porozumí filmu v původním znění, takováto výuka je navíc velmi zábavná. Učiteli se tentokrát stávají známí herci.

Třetím úspěšným produktem je jazyková škola pro děti Kids&Us. Zaměřuje se na výuku angličtiny dětí už od jednoho roku přirozenou metodou. 

Čemu veříme


Potenciál člověka - věříme, že potenciál každého z nás je neomezený a stojí za to jej odkrývat

Smysluplnost - chceme, aby naše projekty rozdávaly radost a spokojenost

Kvalita - neustále inovujeme, ve všem však stále zanecháváme jednoduchost a lehkost

Zákazníci - snažíme se naše zákazníky posouvat neustále dopředu a přispívat k jejich bohatšímu životu

My sami - celou společností prochází otevřenost, respekt, odpovědnost, spolupráce a svoboda

 

Welcome to Mooveez
please choose your language