Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Pokud budete náš web používat i nadále, vyjádříte tím svůj souhlas s našimi zásadami týkajícími se souborů cookie. Další informace
 
Jazyková škola Kids&Us
 

Společnost Archimedes Inspiration a.s. je master frančízantem a pracuje na expanzi a budování značky v České republice. Kids&Us není jen další jazyková škola pro děti. Je to značka s prověřenou metodikou a silnou touhou po inovacích a neustálém zlepšování. Součástí úspěšné značky Kids&Us se můžete stát i vy.


Děti učíme angličtinu přirozeným způsobem, a to už od jednoho roku jejich věku. To si tak prochází stejnými přirozenými fázemi jako při učení mateřštiny: poslechem, porozuměním, mluvením, čtením a psaním.

Používáme vlastní výukové materiály vytvořené týmem pedagogů, metodologů, lingvistů, skladatelů, textařů a grafiků. Kids&Us metodika je kontinuální - propracovaná od jednoho roku až do osmnácti let

V průběhu let se naše škola rozrostla do počtu více jak 200 center v 8 zemích světa (Španělsko, Itálie, Francie, Belgie, Andora, Mexiko, Portugalsko) a společně s Kids&Us se anglicky učí více než 65 000 žáků.


Metoda

Myslíme si, že každé dítě má v sobě nekonečný potenciál. Co se týče jazyka, platí, že „když se dítě narodí, je vybavené k učení jazyka stejně jako pták k létání".

Jestliže osvojení prvního jazyka začíná od okamžiku, kdy dítě jazyk poprvé slyší, proč vyčkávat, než je seznámíme s druhým nebo třetím jazykem? Musíme využít jeho přirozených schopností. Kids&Us používá metodiku výuky angličtiny, která je pevně zakotvena v přirozeném procesu osvojení jazyka, která nikdy neselhává a postupuje ve daném a přirozeném vývojovém sledu.


Materiály

Materiály Kids&Us jsou při výuce angličtiny zcela zásadním prvkem. Barvy, povrchová struktura, ilustrace a design jsou navrženy tak, aby si děti výuku užívaly.

Nechceme, aby bylo učení nového jazyka pro děti nudnou záležitostí. Domníváme se, že stimulující prostředí a inspirující materiály, které jsou barevné a vizuálně přitažlivé, mohou zvýšit motivaci našich studentů. Naším primárním cílem je probudit v dětech vášeň a zájem o anglický jazyk.

Mám zájem o více informací

Frančíza

Kids&Us je představitelem nového konceptu anglické jazykové školy. Díky využití naší inovativní metodiky se chceme stát měřítkem ve výuce jazyků. Zaměřujeme se na děti již od jednoho roku.

Pokud patříte mezi energické podnikavé lidi, kteří mají rádi výzvy a děti, Kids&Us je pro vás ten pravý projekt. Nezapomeňte, že klíčovými faktory jsou vaše vášeň, nadšení a silná pracovní etika. Pokud si myslíte, že tyto požadavky splňujete a líbí se vám myšlenka mít své vlastní jazykové centrum, zveme vás do našeho světa Kids&Us.

Mám zájem o více informací o frančíze

 

Prostory Kids&Us

 

Welcome to Mooveez
please choose your language